Zapraszają nas…

Charytatywny rajd „4 Kąty Polski” po zdrowie dla dzieci – podopiecznych Fundacji „Stella” im. Agaty Orłowskiej z Lubartowa. Trasa przejazdu liczy ponad 2000 km, prowadzi przez ponad 40 miast, to wszystko w 26 dni! Start 1 lipca 2019 w Suwałkach! Więcej informacji na Facebooku.

Rzeszów – Jasna Góra, 21-28 lipca. XXI Ogólnopolska Pielgrzymka Rowerowa. Zaprasza Katolicki Klub Sportowy ALPIN im. Jana Pawła II w Rzeszowie. Trasa będzie prowadziła w znacznej części przez Bieszczady. Zapewnione zaplecze gospodarcze wraz z transportem, opieka medyczna, techniczna i oczywiście duchowa.

Sierpień. Wyprawa do Królestwa Ladakh. Trasę przygotował uczestnik wyprawa BaltiCCycle Vitalis Tamašauskas i jest to jego przedsięwzięcie. Jeśli chcesz dołączyć i dzielić koszty podróży, pisz na info@bicycle.pl albo bezpośredniego do niego vta2@inbox.lt.

Klub Turystyki Kolarskiej PTTK „Kalinka” w Grudziądzu zaprasza na „Jesień Kolarską we Wroniu”, 27-29 września. Regulamin będzie opublikowany na stronie na miesiąc przed rajdem.