Zapraszamy na…

BaltiCCycle 2019 w Patagonii, czyli „Carretera Austral – drogą na końcu świata”, 23 lutego 13 kwietnia; ci, którym przysługują zniżki, powinni zarejestrować się do 30 listopada 2018.

Krótkie CROTO „Szlakiem karpia”, czyli w okolice Żmigrodu i Milicza, 20-23 czerwca 2019, długi weekend w Boże Ciało.

BaltiCCycle 2019 na Madagaskarze, czyli „Do królestwa baobabów i lemurów: 29 czerwca 11 sierpnia; trasa obejmuje jazdę rowerem, piesze wycieczki i rejsy łodzią. Trasa obejmuje południową część Madagaskaru mapa.

„Małe” BaltiCCycle 2019, organizowane po raz pierwszy, a przeznaczone dla rodzin z małymi dziećmi (nie mniej uczestnicy w każdym wieku są mile widziani). Wyprawa specjalna także ze względu na warunki uczestnictwa, różniące się nieco od standardów panujących na BC: uczestnikom nie będzie towarzyszył samochód wyprawowy, dzienny dystans 30-40 km, noclegi pod namiotem na dziko i na kempingach. Joanna i Saulius wraz Zytą i Igorem zapraszają do Naroczańskiego Parku Narodowego, czyli na Północną Białoruś, połowa lipca połowa sierpnia; więcej informacji pojawi się w późniejszym terminie, ale już możecie pisać i pytać na adres joanna@bicycle.pl.