Spotkanie powyprawowe

Wilno

20-22 października 2006

Było nas 50 osób – według nas to dużo! Dziękujemy, zwłaszcza tym, którzy nigdy z nami nie jechali, a zechcieli nas poznać, i tym, którzy nie jechali z nami Dookoła Bałtyku, ale na tyle dobrze wspominali nas z zeszłorocznych wypraw, że zechcieli się z nami znów spotkać.

Najwięcej osób przyjechało z Polski – 29 CROTOsów – dziękujemy! Zawsze można na Was liczyć! Niektórzy zadali sobie sporo trudu, by dotrzeć do Wilna i z niego wyjechać, jechali z najodleglejszych zakątków Polski: Gdańska, Gorlic, Hrubieszowa, Krościenka Wyżnego, Łodzi, Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Radomska, Redy, Strzelec Opolskich, Świecka, Warszawy, Wielbarka, Wrocławia. Oprócz gospodarzy – Litwinów – nie zabrakło Łotyszy na czele z Olegiem oraz Maj ze Szwecji i Boba ze Szkocji.

Pogoda dopisała – Wilno w październikowym słońcu prezentowało się znakomicie. Doceniliśmy je także nocą… Bo humory i kondycja także dopisały! Powspominaliśmy i pośmialiśmy się przy oglądaniu zdjęć, podsumowaliśmy BaltiCCycle 2006 i podyskutowaliśmy o przyszłorocznej trasie. Wszystko wskazuje na to, że będziemy jechać do Turcji, Kwestią otwartą jest czy z Pragi, czy z innego miejsca, czy wzdłuż wybrzeża Adriatyku, czy przez Rumunię i Bułgarię.