W mediach

 

„Gazeta Wyborcza”
Krakowski dodatek odnotował 24 lipca 2007 nasz dwudniowym pobyt w mieście tekstem Rafała Romanowskiego pod dość dziwnym tytułem – „Przez Kraków przemknęli rowerzyści”…

Radio Kraków
22 lipca 2007 wywiadu udzielili uczestnicy wyprawy na „Kebaba do Turcji”: Celine Dippie z Nowej Zelandii, Judyta Mitalaite z Litwy, a z Polski Mieczysław Kupczyk i Ewa Świderska.

forumbrzeg.pl
Sławomir Mordka, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Brzeg, na stronie „Internetowe Społeczeństwo Brzegu” opublikował 17 lipca 2007 noatatkę o wizycie BC w mieście, spotkaniu z władzami, załączył też zdjęcia.

„Nowa Trybuna Opolska”
16 lipca 2007 ukazał się krótki tekst Tomasza Dragana. Obok artykułu jest link do kilku migawek, nakręconych na dziedzińcu zamku w Brzegu. Wypowiadają się Andrzej Staśkiewicz i Andrzej Tomczak z Brzegu.

Radio Opole
16 lipca 2007 nadało relację Macieja Stępnia z przejazdu przez województwo BaltiCCycle 2007, wypowiadali się uczestnicy wyprawy: Andrzej Staśkiewicz i Gary Hoffman (USA).

Lato z Radiem
30 czerwca 2007 (sobota) przed godz. 16.00 Joanna Mikulska na antenie Lata z Radiem (Program I PR) opowiedziała o wyprawie BC z Brukseli na Cypr. Relacje mają być kontynuowane.

„Poznaj Świat”
W numerze majowym na str. 92 krótki opis tegorocznej wyprawy „Na kebaba do Turcji”.

„Turystyka”
W dodatku do „Gazety Wyborczej” z 26/27 maja 2007 ukazała się informacja o wyprawie BaltiCCycle 2007 pt. „Rowerem do Turcji”.

Telewizja internetowa TV lajfCzat
17 maja 2007 Joanna Mikulska była gościem programu na żywo, emitowanego na stronie. W godzinach 18-19.00 opowiadała o CROTO-wyprawach, radziła jak przygotować się do podróży, zdradzała techniki organizacyjne, a także odpowiadała na pytania od uczestników czatu.