Spotkania powyprawowe

Coroczne spotkanie podsumowujące sezon – Druskienniki 20-21 października – za nami. Do tego znanego uzdrowiska klimatycznego i balneologicznego nad Niemnem przyjechało 39 osób: 1 Amerykanin, 8 Łotyszy, 13 Polaków, 17 Litwinów. Z Polski towarzystwo pochodziło z Hrubieszowa, Łodzi, Łomianek, Marek, Radomia, Sosnowca, Torunia, Urli, Warszawy.

 

PROGRAM

19 października (piątek)

Przyjazd. Jest tu co robić samodzielnie, można odwiedzić nowoczesny kompleks Aqua Parku i Snow Areny, salony SPA, park linowy (wszystko w sąsiedztwie miejsca noclegu), muzeum znanego kompozytora i malarza Mikalojusa Konstantinasa Čiurlionisas, wiele innych galerii i parków, jak choćby skansen Grūtos, w którym zgromadzono sowieckie pomniki i inne eksponaty obrazujące działanie systemu.

 

20 października (sobota)

12:00 – 15:00 wycieczka rowerami wokół Druskiennik ~25-30 km,

18:00 – 24:00 party z pokazami slajdów, rozmowami o planach na przyszłość, etc.

 

21 październik (niedziela)

11:00 – 14:00 wycieczka statkiem do zespołu klasztornego w Liszkowie

 

WARUNKI UCZESTNICTWA

Dojazd

 

Noclegi

Centrum Eukacyjne  “Dainava”, ul. Maironio 22, Druskienniki – sprawdź na mapie w Google. Pokoje: 5 dwójek, 7 trójek, 3 czwórki. Cena w każdym 50 zł od osoby za noc. Rejestrujący się wcześniej mają szansę wyboru pokoju.

Można rozbić namiot – 12 zł od osoby.

 

Wyżywienie

Można zamówić śniadanie (15 zł) na stołówce w Centrum. Wokół jest wiele kafejek i restauracji. Sobotnia kolacja (zimne dania typu szwedzki stół, na zewnątrz jest miejsce na grill) jest wliczona w opłatę za uczestnictwo.

 

Opłata za uczestnictwo zawiera:

 

Opłaty dodatkowe: